Hliníkové dveře a okna | Metallife
  • image

    Zavolejte nám
    +420 733 21 20 20

  • image

    Otevírací doba
    Po - Pa 9.00 - 18.00

Hliníkové dveře a okna

Dveře a okna na míru


Vyrobíme, dodáme a namontujeme kvalitní hliníková okna a dveře. Na výběr mnoho RAL barev a typů. Hliníková dveře lze zapojit do naší chytré domácnosti.

 

VENKOVNÍ HLINÍKOVÉ DVEŘE CREO


Venkovní hliníkové dveře CREO, ideální řešení pro ty, pro které je důležitá originalita a neomezené možnosti výběru řešení, upravených pro jejich vlastní vizi domu. CREO jsou výjimečně stabilní a proti deformacím odolné hliníkové dveře. Všechny díly konstrukce a výplň byly navrženy pro dosažení těch nejvyšších standardů.

 

VENKOVNÍ HLINÍKOVÉ DVEŘE DECO


Hliníkové dveře ze série DECO udělají dojem na každého hosta ve vašem domě. Kolekce DECO, to je všestrannost použití a kvalita, která nemá sobě rovných ve své cenové třídě. Ekonomické, praktické a skvěle navržené, a navíc zaručující pohodlí a bezpečnost.

 

VENKOVNÍ HLINÍKOVÉ DVEŘE PLUS LINE


Hliníkové venkovní dveře Plus Line, hotová, definovaná kolekce vzorů ideálně přizpůsobených pro tradiční zástavbu. Můžete si vybírat z mnoha možností zasklení a barev, a také jednokřídlých nebo dvoukřídlých variant.

 

OCELOVÉ PLÁŠŤOVÉ VENKOVNÍ DVEŘE


Ocelové plášťové dveře zajistí funkční vstup do technických místností, jako jsou například kotelna, prádelna nebo garáž. Navržené a vyrobené s důrazem na ty nejmenší detaily, k dispozici v širokém výběru barev, začišťovacích prvků, a také tloušťky křídla (40 a 60 mm) usnadňují výběr pro vás nejvhodnějšího řešení.

 

PANELOVÉ HLINÍKOVÉ POSTRANNÍ DVEŘE


Hliníkové panelové dveře poskytují možnost ideálního přizpůsobení garážovým vratům. Jejich výplň tvoří panel používaný pro výrobu křídla segmentových nebo roletových vrat. Ideálně se osvědčuje jako postranní vchod do garáže nebo v dvoukřídlé verzi jako alternativa pro křídlová vrata.

 

POSTRANNÍ OCELOVÉ DVEŘE


Postranní ocelové dveře jsou univerzální řešení, které je dokonalým doplňkem ke sklápěcím nebo křídlovým vratům.

 

OCELOVÉ PLÁŠŤOVÉ INTERIÉROVÉ DVEŘE


Univerzální, praktické a uzpůsobené pro každý objekt. Řešení ideální pro technické prostory, které nemají samostatný vchod do budovy. Široký rozsah doplňkových možností – příslušenství a barevnosti a samostatný barevný vzorník polepu imitací světlého dřeva.

 

CELOSKLENĚNÉ DVEŘE


Celoskleněné dveře umožní vytvořit výjimečný prostor. Různé varianty provedení a plný rozsah začišťovacích prvků poskytují nekonečné možnosti tvarování podoby dveří. Přizpůsobené začišťovací prvky zvýrazňují výhody skleněných povrchů a činí z nich atraktivní prvek výbavy interiéru.

 

HLINÍKOVÁ OKNA


Hliníková venkovní okna zaručují vysoký stupeň kvality bez ohledu na místo použití. Díky speciální konstrukci je možná výroba velkorozměrového okna a s různými možnostmi otvírání. Bohatá barevnost ze vzorníku RAL a imitace dřeva umožňuje přizpůsobení interiéru domu.

 

HLINÍKOVÉ TERASOVÉ DVEŘE


Hliníkové zvedací-posuvné dveře představují pohodlný východ na balkon, terasu nebo do otevřeného prostranství zahrady, a také dokonalé osvětlení místností. Terasové dveře de ideálně osvědčují jak v rodinných domech, tak i v komfortních apartmánech nebo hotelích. Použití nízkého prahu silně ovlivňuje pohodlí užívání a představuje ideální řešení pro osoby, které mají pohybové problémy.

MÁTE ZÁJEM O NAŠE SLUŽBY? VYTVOŘ NEZÁVAZNOU POPTÁVKU