Chytrá domácnost | Metallife
  • image

    Zavolejte nám
    +420 733 21 20 20

  • image

    Otevírací doba
    Po - Pa 9.00 - 18.00

Chytrá domácnost

Pružná kontrola z AirKey


Systém AirKey umožňuje řídit přístup do místností přes internet. Díky modulu online můžeme nastavit – komu, kdy a na jak dlouho poskytneme přístupová oprávnění. V případě potřeby je také můžeme rychle zrušit nebo zkontrolovat historii vstupů jednotlivých uživatelů.

AirKey funguje ve všech populárních internetových prohlížečích, ale také na telefonech se systémem Android. Mobilní aplikace způsobuje, že klíč do systému máme vždy u sebe. S jeho pomocí naprogramujeme také jiné identifikační prostředky, jako jsou karty nebo přívěšky.

 

TaHoma ve tvém rytmu


Inteligentní dům nevyžaduje stálé zásahy do systému řízení, stará se o ochranu domácích sám. Takové pohodlí poskytuje automatika TaHoma Somfy. Díky systému TaHoma můžeme přizpůsobit všechna zařízení v domě rytmu našeho života. Včetně vrat a dveří, které je možné naprogramovat tak, aby se samy otvíraly nebo zavíraly v určenou denní hodinu.

S pomocí telefonu získáme také stálý dohled a v případě potřeby převezmeme kontrolu nad automatikou mimo nastavený harmonogram.

 

Ovládejte přístup z WiControl


WiControl umožňuje řídit všechna vrata značky WIŚNIOWSKI a hliníkové dveře ze série CREO s motorem z libovolného místa na světě. Ovladač RI-Co, na kterém je systém založen, využívá síť micro wifi, přes kterou se jednoduše spojuje s domácím wifi routerem. Nepotřebujeme žádné další přístroje, abychom získali plnou kontrolu.

Ovladač je k dispozici v základní verzi a dvou rozšířených verzích. V základní umožní otevřít nebo zavřít vrata nebo dveře. V rozšířených má navíc možnost kontrolovat jejich stav.

smartCONNECTED – inteligentní vrata a dveře


SmartCONNECTED představuje možnost ovládání garážových vrat a dveří s elektrickým zámkem z jakéhokoliv místa na světě. To vše pomocí mobilní aplikace Connexoon Acess marki Somfy, která funguje na základě moderní technologie io-home control.

Díky smartCONNECTED už není vstup do domu podmíněn svazkem klíčů. Rodiče mohou vpustit dítě domů, aniž by opustili kancelář, nebo za několik vteřin zkontrolovat na svém chytrém telefonu, zda jsou vjezdová vrata zavřená. Inteligentní dům navíc dokáže myslet za svoje obyvatele co se týká provedení základních úkonů, jako je spuštění alarmu nebo také – díky funkci geolokalizace – otevření vrat chvíli před příjezdem k nemovitosti.

MÁTE ZÁJEM O NAŠE SLUŽBY? VYTVOŘ NEZÁVAZNOU POPTÁVKU