Chytrá domácnost AirKey | Metallife
  • image

    Zavolejte nám
    +420 733 21 20 20

  • image

    Otevírací doba
    Po - Pa 9.00 - 18.00

Chytrá domácnost - AirKey

INTELIGENTNÍ DŮM – AirKey


Inteligentní systém AirKey umožňuje řídit přístup do místností přes internet.

 

PRUŽNÁ KONTROLA z AirKey


Díky modulu online můžeme nastavit – komu, kdy a na jak dlouho poskytneme přístupová oprávnění. V případě potřeby je také můžeme rychle zrušit nebo zkontrolovat historii vstupů jednotlivých uživatelů.

AirKey funguje ve všech populárních internetových prohlížečích, ale také na telefonech se systémem Android. Mobilní aplikace způsobuje, že klíč do systému máme vždy u sebe. S jeho pomocí naprogramujeme také jiné identifikační prostředky, jako jsou karty nebo přívěšky.

 

airkey wisniowski

Systém AirKey


Systém řízení přístupu je souprava propojených elektronických a mechanických přístrojů, jejichž činnost má za účel zabezpečení vybraných prostor proti přístupu nepovolaných osob. Systém identifikuje a zaznamenává každou událost (dobu, vstup, osobu, druh klíče).

UŽIVATELSKÁ KARTA ČIP ELEKTRONICKÁ VLOŽKA

AirKey je bezdrátový systém, který se skládá z provozních prvků jako je například elektronická vložka (jednostranné řízení, oboustranné řízení) a datových nosičů (karta, přívěšek), které plní funkci klíče. Jednou kartou/přívěškem je možné otvírat libovolné množství vložek.

Systém využívá technologie NFC a RFID, ve kterých je získání přístupu možné po bezdotykovém přiblížení nosiče ke vložce na vzdálenost nepřesahující 20-30 [mm]. Všechny prvky systému jsou programovány s pomocí jednoho ze dvou nástrojů. Prvním je kódovací stanice spolupracující po drátě s počítačem, na kterém běží řídící aplikace. Druhým nástrojem je mobilní telefon s technologií NFC. V tomto případě spojení telefonu s libovolnou sítí Wi-Fi nebo spuštění datového přenosu mění telefon na bezdrátovou kódovací stanici. Řízení systému z mobilního telefonu probíhá s pomocí aplikace AirKey.

Pro načtení historie událostí musíte v telefonu spustit příslušnou funkci a přiblížit ho ke vložce. Identickým způsobem načítáme nová oprávnění pro každou vložku a stahujeme historii událostí.
KeyCredit je počet kreditů potřebný pro potvrzení změn v systému. Jediné úkony vyžadující volné kredity je vytvoření nebo změna přístupových oprávnění. Mazání datových nosičů a oprávnění je bezplatné. Díky tomu platíte jen za to, co potřebujete.

 

ŘIĎTE TELEFONEM


Mobilní telefon je centrální prvek systému, propojující všechny jeho komponenty. Díky tomu nepotřebujeme žádné další provozní přístroje. Telefonem přidáváme nová oprávnění, kódujeme karty, odstraňujeme ztracené klíče, provádíme aktualizaci softwaru ve vložkách, stahujeme historii událostí, předáváme černý seznam a otvíráme dveře.

Pro zablokování oprávnění nežádoucího uživatele nemusíme vcházet do místnosti, ani otvírat dveře. Stačí, když odstraníme oprávnění a přiblížíme telefon ke vložce. Navíc to nemusíme dělat osobně. Můžeme na dálku přidělovat oprávnění pro údržbu (bez možnosti otvírání dveří a kontroly historie) libovolnému uživateli telefonu s funkcí NFC, který naším jménem provede aktualizaci černého seznamu.

 

 

telefon nfc

MÁTE ZÁJEM O NAŠE SLUŽBY? VYTVOŘ NEZÁVAZNOU POPTÁVKU