Oplocení domu na míru | Metallife
  • image

    Zavolejte nám
    +420 733 21 20 20

  • image

    Otevírací doba
    Po - Pa 9.00 - 18.00

OPLOCENÍ DOMU

Vítáme ve světě oplocení


Oplocení vyznačí váš prostor. Zajistí vaši bezpečnost a stane se strážcem domácího zátiší. Na základě preferencí a požadavků našich zákazníků jsme vytvořili desítky vzorů, které se snadno přizpůsobí tradiční i moderní zástavbě. Komfortní řešení vjezdových bran a branek zajišťuje kontrolu přístupu na váš pozemek. Otevřete se na prestižní, funkční a trvanlivé systémy oplocení pozemků.

PROMYŠLENÝ SYSTÉM – FUNKČNÍ SYSTÉMOVÉ ŘEŠENÍ


Oplocení se hodí na každý pozemek. Jsou to systémová řešení vrat, branek a sloupků a mnoha jiných usnadnění, které je možné sestavit a ideálně přizpůsobit pro každý typ pozemku. Perfektně vybrané komponenty zaručují snadnou a rychlou montáž, a především spojitost linií a celého projektu. Oplocení domu zajišťují nejen funkčnost a bezpečnost. Rozsáhlé možnosti dostupných vzorů a začišťovacích prvků způsobují, že jimi vybavený pozemek získává výjimečný charakter.

BEZPEČNOST A SPOLEHLIVOST


Určujícím prvkem funkčního a spolehlivého přístupu na pozemek jsou správně vybraná vjezdová brána. V závislosti na podmínkách pozemku si můžete vybrat tradiční dvoukřídlá brána nebo komfortnější – posuvná brána. Jejich samonosná konstrukce zajišťuje plynulý provoz v každých podmínkách. Je to synonym spolehlivosti. Pro bezpečnost a pohodlí uživatelů je pohon těchto bran ukryt ve sloupku integrovaném s konstrukcí. Toto unikátní řešení poskytuje možnost přístupu k řídícímu mechanismu výhradně uživatelům, kteří mají klíč. Sloupek také chrání mechanismus před atmosférickými vlivy.

Automatické brány mají signalizační světlo a zátěžový vypínač, mohou být navíc vybavena fotobuňkami a ochrannou lištou. Automatické brány jsou zařízení, které splňují přísné požadavky norem v oblasti bezpečnosti, stvrzuje to značka CE, která je na nich umístěna.

 

TRVANLIVOST A TECHNOLOGIE


Ocel je velice trvanlivá surovina, ve stavebnictví tvoří jeden ze základních konstrukčních materiálů. Využíváme fyzikální, mechanické a technologické vlastnosti výhradně vysoce kvalitní oceli. Proto získáváme komponenty oplocení s velkou stabilitou a odolností.

Jen dobře zabezpečené oplocení poskytne dlouholetý klid. Je to rozumná volba bez nutnosti pravidelné obnovy povrchu. Oplocení vyrábíme z nejtrvanlivějšího materiálu – oceli a zabezpečujeme proti korozi nejlepší metodou na trhu, metodou žárového pozinkování, která je ještě posílena lakovaným povlakem práškovými barvami. Protože pozinkování a malování v systému DUPLEX probíhá na výrobní lince, která byla vytvořena speciálně pro potřeby našeho oplocení, kontrolujeme proces při každém kroku a zajišťujeme nejvyšší dosažitelnou kvalitu. Potvrzujeme tuto skutečnost desetiletou zárukou proti korozi na ocelové prvky oplocení.
Výrobu systémů oplocení máme založenou na nejlepších materiálech a moderních výrobních linkách, díky čemuž získáváme stejnost a vysokou kvalitu výrobků. Pro projektování používáme metodu hotových prvků MES, takže můžeme zjistit fungování výrobku při různých podmínkách jeho užívání. Přesnost výroby komponent zajišťuje používání automatických laserů, ohýbaček a perfektní ruční práce na výrobní lince. Protože mnoho prvků je spojovaných tradičními metodami, dbáme na nejvyšší kvalitu spojů novátorskými svařovacími technikami. Pro nás je výroba oplocení umění.

 

JAKÉ BUDE VAŠE OPLOCENÍ?
PRŮLOM V NAVRHOVÁNÍ OPLOCENÍ


Dobře promyšlené a profesionálně navržené oplocení je podmínka pro komfortní užívání. Proto je důležité funkční naplánování všech použitých prvků: vjezdových bran, branky, segmentů nebo třeba i jen poštovní schránky.

Vytvoření optimálního řešení usnadňuje náš průlomový software AW Expert, unikátní aplikace pro navrhování oplocení. Tento nástroj v rukách obchodníka poskytuje možnost vytvořit projekt společně s rozpočtem během několika minut. AW Expert upraví projekt oplocení jak pro velké tak i pro malé pozemky bez ohledu na tvar terénu. Díky tomu při návrhu nového oplocení nebo při plánování opravy starého, je možné již na začátku vidět a upravovat linii oplocení, zvolit verzi usazení segmentů, rozhodnout o umístění brány, branky a dokonce i poštovní schránky. Vypracovaný projekt je současně i rozpočtem, může také tvořit přílohu k žádosti na příslušný úřad. Možnost vytisknutí projektu v podobě zprávy do značné míry usnadňuje pozdější objednávku.

 

KOLEKCE OPLOCENÍ DOMU


Námi vytvořené kolekce – je to idea, ve které oplocení představuje důležitý prvek úpravy prostoru. Každá z nich se vyznačuje unikátními vzory vymyšlenými tak, aby usnadnily přizpůsobení oplocení k architektuře objektu. Díky tomu získáváme efekt harmonie stylu. V obrovské nabídce jsou jak vzory navazující na tradiční metaloplastiku, klasické stylové formy, tak i modernistické, zrcadlící moderní trendy v architektuře. Absolutní svoboda při stylizaci umožní podtrhnout odlišný a výjimečný charakter každého pozemku.

MÁTE ZÁJEM O NAŠE SLUŽBY? VYTVOŘ NEZÁVAZNOU POPTÁVKU