Garážová vrata na míru | Metallife
  • image

    Zavolejte nám
    +420 733 21 20 20

  • image

    Otevírací doba
    Po - Pa 9.00 - 18.00

Garážová vrata na míru

Garážová vrata do domácnosti


Naše společnost vám dodá krásné, moderní a kvalitní garážová vrata. Na výběr máme hned několik typů otevírání a mnoho RAL barev. Zajišťujeme i montáž.

Sekční vrata lze zapojit i do chytré domácnosti a popohání je kvalitní pohon.

 

Vybírejte ze šesti druhů vrat:


SEGMENTOVÁ VRATA PRIME

Představ si garážová vrata nové generace. Vrata, která nejsou transformací dosavadních řešení, ale tvůrčím výsledkem hledání rovnováhy mezi moderní technikou, kvalitou, bezpečností a designem. Taková jsou vrata PRIME.

 

SEGMENTOVÁ VRATA UniTherm

Vrata UniTherm splňují přísné normy pro odolnost proti působení větru, pronikání vody a propustnosti vzduchu. Součinitel těchto parametrů vliv nejen na prodloužení doby používání vrat, ale také na zachování jejich estetického vzhledu po dlouhá léta.

SEGMENTOVÁ VRATA UniPro

Segmentová vrata UniPro představují nejkomfortnější řešení pro garáž. Jsou to teplá vrata určená především pro vytápěné garáže.

ROLOVACÍ VRATA

Všechna roletová vrata jsou vybavena standardně pohonem.
Roleta vrat se navíjí na navíjecí hřídel, ukrytou ve skříni, díky tomu je možné ušetřit prostor pod stropem.

KŘÍDLOVÉ BRÁNY

Moderní přístup k tradičním řešenímń. Křídlová vrata představují nejúspornější uzavření garáže. Zárukou nízké ceny a bezchybné činnosti je použití jednoduchých a osvědčených řešení.

VÝKLOPNÁ VRATA

Sklápěcí vrata jsou jedny z nejpopulárnějších vrat na trhu. Jejich jednoduchá konstrukce a jednoduchá a osvědčená mechanická řešení zaručují bezporuchovou činnost vrat.

MÁTE ZÁJEM O NAŠE SLUŽBY? VYTVOŘ NEZÁVAZNOU POPTÁVKU