Sekční garážová vrata na míru | Metallife
  • image

    Zavolejte nám
    +420 733 21 20 20

  • image

    Otevírací doba
    Po - Pa 9.00 - 18.00

RENOVAČNÍ ŘEŠENÍ

RenoSystem – MODERNIZACE BEZ PŘEKÁŽEK


RenoSystem je odpovědí na potřeby stavebnictví zabývajícího se rekonstrukcemi. Díky němu již nedostatek montážního prostoru okolo garážového otvoru nepředstavuje žádné omezení. RenoSystem je určen pro segmentová vrata UniPro.

Konstrukce je vytvořena ze speciálně navržených zárubní upravených pro montáž do otvorů bez překladu nebo prostoru po stranách nebo s nepravidelným povrchem zdí. Součástí konstrukce je systém krytů vyráběných v barvě pláště vrat, které zaručují estetický vzhled vrat bez nutnosti nahazování omítky.

RenoSystem řeší mnoho potenciálních situací vznikajících v případě výměny garážových vrat za předpokladu, že v objektu byla dříve vrata s jinými požadavky na zástavbu, např. sklápěcí nebo křídlová vrata.
Konstrukce se montuje přímo na existující plochy systémem úhelníků, které společně s kryty plní funkci náhrady za chybějící části zdi.

RenoSystem – VARIANTY MONTÁŽE


Systém se vyskytuje ve třech variantách upravených pro různé montážní podmínky. Je možné také seřízení, které se často hodí během rekonstrukce. RenoSystem využívá možnost použít systém zkrutných pružin na konci horizontálních vodicích lišt. Díky tomu se daří maximálně využít průřez modernizovaného otvoru. V případě zcela chybějícího překladu a prostoru po stranách se může průřez vjezdu – ve verzi automatických vrat – snížit maximálně o 150 mm a zúžit o 240 mm.

MONTÁŽ DO OTVORU S MŘÍŽKOU PŘED OTVOREM MONTÁŽ DO OTVORU S MŘÍŽKOU V OTVORU MONTÁŽ ZA OTVOREM S MŘÍŽKOU ZA OTVOREM

UniPro Nano80


Konstrukce vrat UniPro Nano80 je uzpůsobena pro podmínky zástavby tam, kde nízký překlad znemožňuje montáž automatických vrat.

Díky speciálně profilovaným vodicím lištám můžou být automatická vrata UniPro Nano80 používána dokonce i s překladem vysokým 80 mm, a zvýšit tak pohodlí uživatelů garáže. UniPro Nano80 jsou automatická vrata k dispozici v typových rozměrech. Různorodý design, a také obrovský výběr barev umožní přizpůsobit vrata do tradiční i moderní zástavby.

KONSTRUKCE PRO MONTÁŽ SEGMENTOVÝCH VRAT


Je to řešení umožňující namontovat vrata v případě, kdy otvor nesplňuje montážní požadavky výrobku tj. v případě chybějícího prostoru po stranách a u překladu. Konstrukce je možné nakonfigurovat libovolně podle toho, který prostor chybí.