Sekční garážová vrata UniTherm | Metallife
  • image

    Zavolejte nám
    +420 733 21 20 20

  • image

    Otevírací doba
    Po - Pa 9.00 - 18.00

Garážová Vrata UniTherm

UniTherm – super teplá garážová vrata


Novou generaci segmentových vrat prezentuje neobvyklá kvalita, založená na souboru unikátních technických řešení. Abychom vyrobili tak výjimečný výrobek, museli jsme sáhnout na základ konstrukce segmentových vrat …tedy panel.

TRVANLIVOST


Vrata UniTherm splňují přísné normy pro odolnost proti působení větru, pronikání vody a propustnosti vzduchu. Součinitel těchto parametrů vliv nejen na prodloužení doby používání vrat, ale také na zachování jejich estetického vzhledu po dlouhá léta.*
* 20 tisíc cyklů, to je téměř 14 let bezporuchové činnosti při 4 cyklech denně.

ORIGINÁLNÍ PANEL INNOVO 60 mm


Unikátní konstrukce panelu INNOVO tloušťce 60 mm umožňuje dosažení skvělých parametrů tepelného průniku. Představuje současně dokonalou základnu pro stavbu pláště. Speciální řešení jako je systém pětivrstvého ohýbání plechu, zaručuje stabilní upevnění dílů, což ještě více zvyšuje odolnost konstrukce.

1 – Vnítřni elastický kryt míst spojení panelů

2 – Hliníkové profily upevňující kryt

3 – 5 vrstev plechu

4 – Těsnění mezi panely

5 – Skrytý závěs

6 – Polyuretanová pěna

 

ÚČINNÁ TEPELNÁ IZOLACE


Vrata UniTherm vznikla pro na potřeby nízkoenergetického stavebnictví. Plně využívá tepelné vlastnosti panelu INNOVO o tloušťce 60 mm a v něm použitých systémů těsnění. Znamená to více ušetřené energie v domácnosti, protože byly eliminovány tepelné ztráty na nejvíce neuralgických místech pláště vrat. Koeficient tepelného průniku panelu je 0,33 W/m2K, což so projevuje výbornou tepelnou izolací celých vrat.

FUNKČNOST A BEZPEČÍ ve standardu


Systémy, které tvoří bezpečná vrata, na sobě navzájem závisí a spolupracují současně s jednotlivými díly konstrukce. Stejně jako vnitřní clony na místě spojení panelů a bezpečnostní brzda. Společně s ideálně integrovaným pohonem se UniTherm stává technologickým předvojem, který ukazuje, že kvalita a bezpečnost jsou v ní neoddělitelně propojeny.

Pohon METRO


METRO je pohonem nové generace. Harmonické spojení výkonu, krásy a spolehlivosti, navržené v souladu s vymoženostmi nejmodernějších technologií. Vznikl díky spolupráci značek WIŚNIOWSKI a Somfy – světového lídra v oblasti výroby automatiky a řešení inteligentního ovládání domácích zařízení. METRO má výjimečné technické parametry uzavřené v tělese navrženém v souladu se stylistickými standardy značky WIŚNIOWSKI.

SNADNÉ PROGRAMOVÁNÍ – LCD displej a možnost konfigurace mnoha parametrů.

SYSTÉM OPTICKÉ OCHRANY – systém zajišťuje optimální ochranu v případě, že se mezi součástmi systému objeví překážka.

AMPÉROMETRICKÁ DETEKCE PŘEKÁŽEK – ochrana proti přetížení v situaci styku spodní hrany křídla s překážkou zastaví křídlo vrat a následně ho vrací nahoru.

KOLEJNICE S TICHÝM OZUBENÝM ŘEMENEM – zajišťuje tichý a plynulý provoz, což je mimořádně důležité především u garáží spojených přímo s obytnou budovou a ložnicemi nacházejícími se poblíž.

RÁDIOVÉ SPOJENÍ RTS – Skvělé řešení založené na inovační technologii Somfy umožňuje montáž a rozšíření pohonného systému bez nutnosti zasahování do struktury stěny. Proto se jedná o ideální řešení nejen pro novou výstavbu, ale především pro modernizace nebo rekonstrukce. Intuitivní programování a použití displeje umožňuje přizpůsobení pracovních parametrů a příslušnou konfiguraci funkcí.

AKUMULÁTOR PRO NOUZOVÉ NAPÁJENÍ – umožňuje otevření a zavření vrat v případě výpadku napájení.

MÁ VESTAVĚNÉ SIGNALIZAČNÍ SVÍTIDLO.

MECHANICKÁ BLOKÁDA PROTI VLOUPÁNÍ – blokuje vrata v uzavřené poloze, zabraňuje neautorizovanému otevření garážových vrat.

MOŽNOST PŘIPOJENÍ DODATEČNÉHO VNĚJŠÍHO ZDROJE OSVĚTLENÍ, NAPŘ. OSVĚTLENÍ VJEZDU.

PULSAR
Vysílač Pulsar umožňuje dálkové ovládání vrat a naprogramování až 4 různých zařízení. Je vyroben z velice trvanlivých materiálů, což se projevuje na dlouholeté spolehlivosti zařízení.

EXTENDED CARE


Záruka EXTENDED CARE umožňuje prodloužení standardní záruky na 5 let pro kompletní produkt: automatická segmentová vrata, továrně spojená s pohonem METRO.

Jde o průlomové řešení na trhu, jež zajišťuje záruku pro kompletní produkt, kterým jsou automatická garážová vrata.

VZORY


VRATA S PANELEM BEZ PROLISŮ VRATA S PANELEM S VYSOKÝM PROLISEM VRATA S OZDOBNÝMI APLIKACEMI

BARVY


Díky bohaté paletě barev a struktur PRIME umožňuje svobodnou úpravu každého projektu a zkrášlení architektonického prostoru každé budovy.

Vycházejíc z potřeb a nápadů jednotlivých klientů, kteří očekávají trvalý, estetický a originální vzhled nabízíme širokou paletu barev. Díky tomu poskytujeme možnost volby barevného odstínu dveří v souladu s fasádou, okny, nebo dokončovacími prvky objektu.

Pro Klienty hledající vrata výjimečných barev jsme připravili nabídku natírání z více než 200 barevných odstínů.

Možnost dýhování vrat PRIME


Kolekce 32 barev získaných technikou dýhování poskytuje ještě větší možnosti kreativního designu okolí domu. Díky tomu jsou vrata PRIME individuálním řešením pro ty nejnáročnější zákazníky.

Zlatý dub Ořech Oregon Macore Temný dub Bahenní dub Black Cherry Letní višně
Winchester Siena rosso Siena noce Sapeli Siena PL Dark Green Cream white Anthracite Grey
Sildbergrau Metbrush silver AnTEAK Antracit Antracyt quartz Bílá Čokoládově hnědá Dub přírodní
Dub rustikální Daglesia Sheffield Oak Light Sheffield Oak Brown Sheffield Oak Grey Black Ulti-mat Earl Platin Brusch Schwarzbraun

Proto do nabídky vrat, vyráběných z panelu INNOVO (bez prolisu “G”) o síle 60mm, zavádíme povrchovou úpravu pláště vrat dýhováním.
Zlatý dub a Ořech – panel “G” a “W”.

BARVY HOMEINCLUSIVE 2.0


HIEARTH

HI SMOKE GREEN HI WILLOW GREEN HI FERN GREEN HI DEEP GREEN

 

HISTEEL

HI TRUE BLUE HI MARINA HORIZON HI ANTHRACITE HI MODERN GRAPHITE

 

 

HISTONE

HI COMFORT GREY HI WARM STONE HI QUARTZ GREY HI BROWN STONE

 

HIRUBY

HI MOODY CORAL HI FLAME RED HI MODERN MAROON HI DEEP BROWN

 

 

Ukázka panelů


Panel INNOVO 60 mm – bez prolisu “G”

Panel INNOVO 60 mm – vysoké prolisy “W”

 

 

 

STRUKTURA

Smoothgrain Sandgrain Silkline