Skleněné dveře na míru | Metallife
  • image

    Zavolejte nám
    +420 733 21 20 20

  • image

    Otevírací doba
    Po - Pa 9.00 - 18.00

Skleněné dveře na míru

Objevte krásu skleněných dveří


Velmi oblíbeným prvkem novostaveb a rekonstrukcí jsou skleněné doplňky – dveře, stěny, zábradlí, stříšky. Díky sklu proměníte obyčejný prostor ve výjimečné a moderní místo. Vyrábíme z čistě čirého – průhledného skla, z mléčného skla a nebo dokonce i s různými motivy. A to vše přímo na míru. Naše flexibilita zaručuje výrobu skla pro atypické rozměry.

Výhody skleněných dveří


– opticky zvětšují prostor

– propouští do místnosti více světla

– moderní trend do vašich místností

– jsou odolné – jen tak se nepoškrábou

 

Skleněné dveře dle vašich požadavků – na míru


Navrhneme, vyrobíme i namontujeme skleněné dveře přímo na míru, tak aby odpovídaly vašim požadavkům a krásně ladily do interiéru místnosti. Výhodou naší společnosti je, že jsme přímo výrobci, díky tomu můžeme vyrobit cokoliv na míru a s jakýmkoliv motivem. Lze vybrat z několika druhů skleněných dveří – klasické otočné dveře (otevírání na jednu stranu), kyvné dveře (otevírání na obě strany), moderní a velmi oblíbené posuvné dveře. Posuvné dveře ušetří spoustu místa, jsou upevněné na stěně.

Kromě jednokřídlých dveří, můžeme vyrobit i dvoukřídlé dveře či vícekřídlé.

 

Skleněné otočné dveře


Otevírání je na jednu stranu, lze vyrobit jednokřídlé i dvoukřídlé dveře. Jsou vhodné pro všechny zárubně (obložkové, ocelové i hliníkové), dokonce lze použít i do čistých stavebních otvorů bez obložek.

Skleněné kyvné dveře


Kyvné dveře jsou speciální v tom, že můžeme otevírat jak k sobě tak i od sebe. Lze zabudovat i automatický zavírač, který sám tlumeně dovírá dveře. Skleněné kyvné dveře se montují speciálními panty přímo do stěny nebo na skleněné světlíky.

U dvoukřídlých kyvných dveří je způsob montáže totožný jako u jednokřídlých. Druhé křídlo může být plně funkční nebo může posloužit jako fixní panel.

 

Skleněné posuvné dveře


Máme tady nejoblíbenější produkt – posuvné dveře. Velmi jednoduché řešení, kterým elegantním způsobem oddělíte prostor a přitom zachováte průchod světla. Skleněné dveře se upevní na stěnu a skleněné křídlo se posouvá podél stěny. I v tomto případě lze vytvořit i dvoukřídlé posuvné dveře.

MÁTE ZÁJEM O NAŠE SLUŽBY? VYTVOŘ NEZÁVAZNOU POPTÁVKU