Skleněný sprchový kout na míru | Metallife
  • image

    Zavolejte nám
    +420 733 21 20 20

  • image

    Otevírací doba
    Po - Pa 9.00 - 18.00

Skleněný sprchový kout

Skleněné sprchové kouty na míru


Realizujete novou koupelnu? Přemýšlíte nad sprchovým koutem? Sklo pro sprchový kout je správná volba. Skleněný sprchový kout dodá nové koupelně nádech luxusu. Je to nádherný designový prvek, který si zamilujete.

Vybírat můžete z velkého množství provedení. Vaše nápady přijmeme a velmi rádi zrealizujeme. Například váš nový sprchový kout může tvořit jednoduchá skleněná fixní stěna bez dveří. Tento typ provedení je velmi populární. Je to sklo kotvené do zemního profilu a může se táhnout až do stropu či jen do nějaké výšky.

 

Kování pro skleněné sprchové kouty


Jelikož jsme i prodejci kování na sklo, máme v nabídce široké spektrum. Můžeme tedy vytvořit krásný sprchový kout přímo pro vás. Pokud si budete přát otevírací dveře do sprchového kouta, máme na výběr madla nebo mušle.

Největší výhodou skleněného sprchového koutu na míru je to, že se dokážeme přizpůsobit vašim představám a hlavně rozměrům v koupelně. Nezastaví nás ani šikmý strom v podkroví. Vyrobíme atypickou výšku, prostě cokoliv. Díky nám bude sprchový kout dokonalý a koupelna elegantní.

 

Jaké sklo do sprchového koutu?


Nejčastější poptávka a realizace je čiré sklo. Má to svůj důvod. Čiré sklo je hladké a není tolik náročné na údržbu. Skla typu satináto jsou leptaná či pískovaná a povrch je hrubší, tím se na skle zachycuje nečistota a je náročnější na údržbu. Pokud si přeci jen budete přát barevné sklo, můžeme dodat sklo s barevnou fólií ve skle.

MÁTE ZÁJEM O NAŠE SLUŽBY? VYTVOŘ NEZÁVAZNOU POPTÁVKU