Logo

Industriální výroba na zakázku

Atypická výroba v industriálním stylu

Potřebujete vyrobit na míru otvíravé, nebo posuvné industriální dveře, industriální příčku, nebo zábradlí?
Umíme vyrobit takřka cokoliv. Rám v požadované RAL barvě, sklo čiré, mléčné, kouřové, šedé, modré, nebo zelené v průhledném, nebo matném provedení, vždy bezpečností, kalené ESG, abychom předešli případnému rozbití a starostí s opravou. Na přáni umíme osadit skryté panty, nebo namísto kliky a nevzhledné zámkové kazety svislé madlo spolu s magnetickou aretací. Dveře lze vyrobit jednokřídlé, dvoukřídlé, s jedním, nebo dvěma bočními světlíky, s nadsvětlíkem, nebo jako součást celé stěny.
Industriální dveře lze také vyrobit jako posuvné, kdy posuvná systém umíme kotvit na stěnu i do stropu. opět platí, že industriální dveře lze vyrobit  jednokřídlé, dvoukřídlé, s jedním, nebo dvěma bočními světlíky, s nadsvětlíkem, nebo jako součást celé stěny.

Obrázek editujete kliknutím

Konstrukce

Veškeré konstrukce vyrábíme z oceli, pouze u speciálních profilových zárubní používáme hliníkový profil. Nepoužíváme žádné imitace, nebo mřížky pro rozdělení skel na jednotlivé díly a členění. Jednotlivé díly vyrábějí zámečníci ručně s ohledem na dosažení nejvyšší kvality. Do dveří osazujeme kalené bezpečnostní sklo ESG

Obrázek editujete kliknutím
Obrázek editujete kliknutím
Obrázek editujete kliknutím
Obrázek editujete kliknutím
Obrázek editujete kliknutím

METALLIFE s.r.o.

Jaurisova 515/4, 140 00 Praha 4
IČ: 04023994 DIČ: CZ04023994 
Působíme po celé České republice a Slovensku

Můžete se s námi spojit na níže uvedených kontaktech

E-mail info@metallife.cz
Telefon +420 733 21 20 20
Telefon +420 777 10 10 66
Webová stránka www.metallife.cz