Výroba ze skla

  • Skleněné dveře
  • Skleněné stěny
  • Skleněné sprchové kouty a walk-in stěny
  • Skleněné zábradlí
  • Skleněné stříšky
  • Pochozí sklo
  • Sklo za kuchyňskou linku

Skleněné dveře dle vašich požadavků – na míru
Potřebujete vyrobit celoskleněné posuvné dveře na míru? Vyjdeme vám vstříc a pokusíme se vyrobit i takřka nemožné. Navrhneme, vyrobíme i namontujeme skleněné dveře přímo na míru, tak aby odpovídaly vašim požadavkům a krásně ladily do interiéru místnosti. Výhodou naší společnosti je, že jsme přímo výrobci, díky tomu můžeme vyrobit cokoliv na míru a s jakýmkoliv motivem. Lze vybrat z několika druhů skleněných dveří – klasické otočné dveře (otevírání na jednu stranu), kyvné dveře (otevírání na obě strany), moderní a velmi oblíbené posuvné dveře. Posuvné dveře ušetří spoustu místa, jsou upevněné na stěně. Kromě jednokřídlých dveří, můžeme vyrobit i dvoukřídlé dveře či vícekřídlé.

Skleněné otočné dveře
Otevírání je na jednu stranu, lze vyrobit jednokřídlé i dvoukřídlé dveře. Jsou vhodné pro všechny zárubně, které jsou připraveny pero skleněné dveře (obložkové, ocelové i hliníkové), dokonce lze použít i do čistých stavebních otvorů bez obložek..

Skleněné kyvné dveře
Kyvné dveře jsou speciální v tom, že můžeme otevírat jak k sobě tak i od sebe. Lze zabudovat i automatický zavírač, který sám tlumeně dovírá dveře. Skleněné kyvné dveře se montují speciálními panty přímo do stěny, nebo na skleněné světlíky. U dvoukřídlých kyvných dveří je způsob montáže totožný jako u jednokřídlých. Druhé křídlo může být plně funkční nebo může posloužit jako fixní panel.

Skleněné posuvné dveře
Máme tady nejoblíbenější produkt – posuvné dveře. Velmi jednoduché řešení, kterým elegantním způsobem oddělíte prostor a přitom zachováte průchod světla. Skleněné dveře se upevní na stěnu a skleněné křídlo se posouvá podél stěny. I v tomto případě lze vytvořit i dvoukřídlé posuvné dveře, skleněné dveře s bočním světlíkem, nebo nadsvětlíkem

Skleněné zábradlí na míru
Skleněná zábradlí se implementují jak do komerčních, tak i do soukromých prostor. Všude, kde je požadována bezpečnost, moderní vzhled a vzdušnost. Se zákazníkem vymyslíme nejlepší a nejvhodnější řešení pro schodiště, balkón či terasu. Zábradlí lze instalovat do interiéru i exteriéru.
Sklo je možné uchytit hned několika způsoby. Můžeme sklo vložit mezi sloupky, profily nebo terčíky (bodové uchycení). Skleněné zábradlí může být bez madla (zůstane samostatné sklo) nebo lze vyrobit madlo z kovu či dřeva. Sklo používáme vrstvené bezpečnostní nejčastěji o síle 16,76mm ve skladbě 8mm sklo / 0,76mm folie / 8mm sklo. Sklo lze mít čiré, mléčné, zabarvené, v interiéru i pískované..)

Skleněné stříšky
Skleněné stříšky jsou praktickým a designovým doplňkem pro vchod do budovy. Kromě moderního vzhledu má stříška také praktický účel. Vchod chrání před deštěm a sněhem. Díky skleněné stříšce chráníte své vchodové dveře a tím napomáhá delší životnosti. Sklo lze mít čiré, bronzové, šedé, zelené, modré, nebo i s grafickým motivem. Nejoblíbenější kotvení u skleněné stříšky jsou nerezové táhla, která jsou upevněná ke sklu a navrtána do stěny budovy. Stříška lze namontovat i do již hotového zatepleného domu. Nejčastěji použitým sklem je čiré sklo, samozřejmě lze i dodat mléčné či jinak vzorované. Jestliže plánujete skleněnou stříšku nad vchodové dveře, napište nám svoji představu a vytvoříme vám cenovou nabídku. Následně můžeme stříšku vyrobit a smontovat ji kdekoliv po celé ČR.